• Головна
  • У Чернівцях пропонують створити нову об'їзну дорогу
16:35, 31 серпня 2017 р.

У Чернівцях пропонують створити нову об'їзну дорогу

У Чернівцях пропонують створити нову об'їзну дорогу

Із такою пропозицією сьогодні на сесії міської ради виступив Юрій Бурега.

Зокрема, чиновник запропонував протокольним дорученням створити комісію щодо вивчення питання дотримання перевізниками графіку руху, аргументувавши це наступним:

"За останні тижні маршрут №18 (з вулиці Дунайської до вулиці Садової, - авт.) якщо і їде один раз на день з чотирьох — то це добре. А буває, що люди самостійно добираються до Чернівців. А це далеко віддалений мікрорайон, він далі Садгори, в межах 4 кілометрів".

 А також Ю. Бурега запропонував створити комісію, яка вивчить питання створення у Чернівцях нової об'їзної, пише АСС.

"Від Дріжджзаводу корки. Від Мамаївців до Чернівців, до Калинівського ринку — те саме. Допускаю, що у майбутньому ми будемо ремонтувати вулиці Галицький Шлях та Хотинську. І вважаю, що необхідно передбачити місце об'їзду ділянок, де будуть проводити ремонтні роботи. Було доручення два місяці тому щодо будівництва мостику через річку Шубранець в районі вулиці Ярослава Мудрого, поблизу вулиці Хотинської, в районі "Каравану". В цьому місці є можливість провести роботи по будівництву містка. Та зробити маленьку об'їзну через вулицю Хотинську на вулицю Галана. А на вулиці Зоряній (колишня вулиця П. Лулумби, — авт.) зробити мале об'їзне кільце зі сторони Садгори".  

Депутати проголосували "за" те, щоб створити комісію. яка вивчить питання та розробить сітку транспорту. 

#Чернівці #дорога #об`їзна
Оголошення
live comments feed...