• Головна
  • У Чернівцях не найвищий тариф на проїзд, - міська рада
11:02, 3 вересня 2017 р.

У Чернівцях не найвищий тариф на проїзд, - міська рада

У Чернівцях не найвищий тариф на проїзд, - міська рада

У Чернівецькій міській раді заперечили інформацію, озвучену окремими депутатами про те, що у Чернівцях найвищий тариф на проїзд у громадському транспорті.

У повідомленні прес-служи Чернівецької міської ради йдеться, що окремі депутати міської ради на одному з телеканалів зробили заяву про те, що у Чернівцях один з найвищих тарифів на проїзд у громадському транспорті на рівні з Києвом, Одесою та Львовом, а також про те, що міський голова Олексій Каспрук не розірвав жодної угоди з перевізником за порушення ними правил перевезень. Зазначена інформація не відповідає дійсності.

«З 1 квітня цього року у Чернівцях рішенням виконавчого комітету встановлено тимчасовий тариф на проїзд у громадському автотранспорті у розмірі 4 гривні за одну поїздку. Аналогічні тарифи діють у Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Сумах, Луцьку, Хмельницькому, Полтаві, Черкасах, Кропивницькому та інших містах України.

Як і обіцяв міський голова Олексій Каспрук, після прихованого страйку, у ході якого перевізники на міські маршрути випускали до 50% автобусів від запланованого, не дотримувалися графіків та вимог щодо обладнання транспортних засобів GPS – трекерами з метою забезпечення об’єктивної звітності про обсяги виконаної роботи на маршруті та оприлюднення даних GPS-моніторингу у відкритому доступі, було розірвано угоди з усіма перевізниками, окрім маршрутів № 39,16,17,21,41,24. Тому наразі на 41-му автобусному маршруті до проведення конкурсу з визначення перевізника, перевезення виконуються за тимчасовими угодами. На окремих маршрутах від перевізників надійшли заяви з попередженням про відмову від їх обслуговування.

31 серпня оголошено конкурс із визначення перевізників на 37-ми міських автобусних маршрутах. Перевізники, які стануть переможцями конкурсу, зобов’язані привести рухомий склад у відповідність до умов конкурсу, облаштувати їх GPS – трекерамита відеореєстраторами, надати вільний доступ до данихGPS – моніторингу, забезпечити належний технічний та санітарний стан автобусів, їх оснащення необхідними інформаційними матеріалами, екіпірувати водіїв форменим одягом та забезпечити дотримання ними вимоги щодо обов’язкової видачі проїзних квитків пасажирам. За порушення умов договору, до перевізників застосовуватимуться штрафні санкції. Договір з перевізником може бути достроково розірваний за вчинення перевізником більше трьох порушень умов договору впродовж одного місяця, не сплати трьох і більше фінансових санкцій за порушення умов договору »,- ідеться у тексті повідомлення.

У Чернівцях не найвищий тариф на проїзд, - міська рада, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #Чернівці #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...