• Головна
  • Чернівчани, які мають борги, не зможуть отримати субсидії
18:28, 6 вересня 2017 р.

Чернівчани, які мають борги, не зможуть отримати субсидії

Чернівчани, які мають борги, не зможуть отримати субсидії

Надання субсидій чернівчанам залежить від повної відсутності боргів за комунальні послуги.

В Департаменті праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради повідомляють, що наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг є підставою для не призначення субсидій на наступний період.

Після отримання вищезазначеної інформації від підприємств – надавачів послуг органи соціального захисту населення інформують боржників щодо необхідності сплати боргу або укладання договору про її реструктуризацію (поступове погашення заборгованості). Якщо впродовж двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір.

За інформацією районних управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради, станом на 1 вересня 2017р. на неопалювальний сезон не продовжено надання житлових субсидій 7834 субсидіантам із-за наявності боргів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борги #субсидія #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...