• Головна
  • Чернівецькі журналісти дізналися хто з міських депутатів найбільше "прогулює" сесії
15:11, 7 вересня 2017 р.

Чернівецькі журналісти дізналися хто з міських депутатів найбільше "прогулює" сесії

Чернівецькі журналісти дізналися хто з міських депутатів найбільше "прогулює" сесії

 У зв’язку з великою кількістю прогулів сесій та засідань постійних комісій, деякі депутати Чернівецької міської ради є потенційними кандидатами на виліт.

Журналісти промоніторили відвідуваність обранців міськради упродовж року і з’ясували, хто є найбільшим і найменшим прогульником у міськраді.

Найбільш злісним прогульником сесій міськради за останній рік виявилась колишня лідер фракції " БПП " Солідарність " у міськраді Наталія Якимчук. Якщо в минулому році показник прогулів депутата становив трохи більше 26 відсотків, то нині пані Якимчук продемонструвала вражаючий показник пропущених засідань – 55 відсотків.

Згідно із нормами регламенту Чернівецької міськради, така цифра вже є підставою для початку процедури відкликання депутата.

Нагадаємо, депутат є професором юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А на виборах – 2015 вона була кандидатом у мери Чернівців. Як з такою " успішністю відвідувань " політик хотіла керувати містом – наразі загадка.

Не " дотягують " до рейтингу Якимчук, проте вже у " небезпечній " зоні перебувають ще двоє депутатів міськради. Андрій Кавуля з фракції " БПП " Солідарність " протягом останнього року пропустив 20 відсотків сесій. Очевидно, на це вплинула його робота на посаді керівника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів.

А " рідномістянин " Валерій Найдиш прогуляв 18 відсотків сесійних засідань міськради.

Варто зауважити, що лише двоє із 42-х обранців міськради відвідали 100 відсотків сесій – це Михайло Яринич із " Народного контролю " та Юрій Бурега з " Батьківщини " .

Разом з тим, прогульників засідань постійних комісій міськради значно більше. Рейтинг депутатів-порушників тут очолює депутат " Рідного міста " Валерій Чинуш, котрий продемонстрував " блискавичний " показник: із 13-ти засідань комісії з питань гуманітарної політики впродовж року він не відвідав жодного.

" Срібло " у цьому рейтингу здобув син голови Чернівецької облради Артур Мунтян із " Батьківщини " – обранець пропустив 86 відсотків засідань бюджетної комісії (відвідав тільки два із 12 засідань).

А Анатолій Чесанов з " Рідного міста " був присутній тільки на чверті засідань комісії з питань житлово-комунального господарства.

Щоправда, у складі міськради є четверо депутатів, які відповідально ставляться до роботи в таких комісіях. Не мають жодного прогулу Тарас Бабух ( " Батьківщина " ), Володимир Бешлей ( " Рідне місто " ), Андрій Брязкало ( " Самопоміч " ) і Валерій Казимірович ( " Батьківщина " ).

Згідно з проведеним журналістами "МБ" дослідженням, найдисциплінованішою фракцією міськради у частині відвідування сесій є "Народний контроль", а найменш дисциплінована фракція - "БПП "Солідарність", пише molbuk.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #процедура #відкликання #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...