• Головна
  • Запуск потягу Чернівці-Сучава можливий ще до кінця року, - Львівська залізниця
20:31, 7 вересня 2017 р.

Запуск потягу Чернівці-Сучава можливий ще до кінця року, - Львівська залізниця

Запуск потягу Чернівці-Сучава можливий ще до кінця року, - Львівська залізниця

До кінця року Львівська залізниця готова запустити міжнародний поїзд із сполученням Чернівці – Сучава. Про це йшлося на зустрічі в Чернівцях керівника Львівської залізниці Івана Груника з керівництвом області, повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Темою обговорення став запуск чергового поїзда який би сполучив Україну із ще однією країною Європейського союзу – Румунією. За попередніми даними, реалізація даного проекту можлива вже цієї осені, адже для цього є технічні можливості. Головним питанням залишається оптимізація часу на шляху слідування. Для цього залізничники розробляють усі можливі варіанти і вже до кінця вересня запропонують їх митним та прикордоним службам України та Румунії.

Також розробляється графік міжнародного маршруту та його стикування із приміськими поїздами.

На даний час, є багато варіантів сполучення Чернівців із іншими містами та областями, але відсутність компенсаційних виплат за пільгові приміські перевезення змушує зменшувати кількість вагонів на маршрутах, або ж зовсім скорочувати їх.

" Якщо ми в приміський рух вкладаємо гривню - отримуємо 5 копійок " повідомив очільник Львівської залізниці Іван Груник.

#Чернівці #потяг
Оголошення
live comments feed...