• Головна
  • Через фітнес-клуб у Чернівцях може зруйнуватися будинок? (фото)
13:01, 8 вересня 2017 р.

Через фітнес-клуб у Чернівцях може зруйнуватися будинок? (фото)

Через фітнес-клуб у Чернівцях може зруйнуватися будинок? (фото)

Кілька мешканців будинку №4 судяться з власником фітнес-центру за   перерозподіл підвальних приміщень. Люди скаржаться на порушення норм проживання у будинку та загрозу його руйнації через можливе розширення  спортивного закладу.

Аспазія Клічук – мати-героїня, виховує 6 дітей, проживає в цьому будинку з 1989 року, тоді ж отримала і підвал. А нині його в жінки забирають.

АСПАЗІЯ КЛІЧУК, МЕШКАНКА БУДИНКУ НА ВУЛ. К.МІКУЛИ  №14 Б: «Які законні підстави? Гроші роблять все, гроші і більше нічого. Як я не маю чим заплатити нормальному адвокату, щоб він мене захистив. То він має гроші для того, щоб заплатити судді, щоб він дав право зробити йому все те, що він хоче».

У 2015 жінка разом з рештою мешканців квартир отримала судовий позов від п’яти позивачів, Владислава Українця, власника фітнес-центру, та  власників чотирьох квартир їхнього ж будинку, які на момент позову в квартирах не проживали, але хотіли перерозподілу підвального приміщення.

ТЕТЯНА СПОРИНІНА, МЕШКАНКА БУДИНКУ НА ВУЛ.К.МІКУЛИ  №14 Б: «Перерозподіл підвалу, що їм треба перерозподіл підвалу, але саме тоді вони хотіли підвали тільки в лівому крилі. Нам було дивно і зразу зрозуміло, що їх потрібно для розширення. І мені пропонували пан Українець, щоб купити мій підвал за гроші, але я відмовилась».

Колись це приміщення  було в державній власності, згодом тут була взуттєва майстерня та м’ясний склад. У 2004 році Владислав Українець взяв в суборенду 37 квадратних метрів. А в 2005 взяв у користування уже 118 кв. м нежитлових підвальних приміщень, де тоді ж обладнав фітнес-центр. Зараз, кажуть мешканці, хоче розширювати свій заклад.

АСПАЗІЯ КЛІЧУК, МЕШКАНКА БУДИНКУ НА ВУЛ. К.МІКУЛИ  №14 Б: Він зразу з таким форсом підійшов, я даю тобі сто баксів, забирайся звідси, куди хочеш. Я йому сказала, що сто баксів твоїх мене не зігріють, а піти я не маю куди, в мене немає кладовки чи іншого підвалу. Та і чому я маю вийти з того підвалу, дати йому розширятись з своїм бізнесом, а як пенсіонерка не маю права тримати свій підвал.

У підвалах мешканці зберігають картоплю та консервацію. А суд зобов’язав їх звільнити приміщення. У зустрічному позові мешканці написали, що згідні віддати свої підвали для спільного користування з мешканцями, в яких їх немає. Але проти передачі їх власнику фітнес клубу для його розширення, повідомляє Буковина.

Будинок двоповерховий. В ньому 15 квартир і два нежитлових приміщення. Одне з них фітнес-центр, який сьогодні займає підвальну територію у 126 квадратних метрів.  Люди  побоюються, що розширення фітнес центру може призвести до руйнації будинку.

ЖАННА СОЗАНСЬКА, МЕШКАНКА БУДИНКУ НА ВУЛ. К.МІКУЛИ №14 Б: «Не можна в зсувній зоні це робити, оці тренажери, провів в нашому підвалі, а в нього є окремий вхід, каже спільний коридор, який спільний коридор, в нього що є двері в цей підвал вікно».

Однак, чиновники з Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради кажуть, без їхнього відома будь-яка реконструкція підвального приміщення неможлива.

ЯРОСЛАВ ГОРОДЕНСЬКИЙ, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:  «Якщо буде в будівлі, в житловій будівлі, де у цокольному чи підвальному приміщенні, де є комерційні установи, проводиться реконструкція чи якісь перепланування, то обов’язково будуть містобудівні умови від нас, однозначно».

Ми спробували поспілкуватись і з власником фітнес-центру. Однак на місці нікого не було. Коментар ми тримали від батька Владислава Українця, який переконував, що в мешканців є і так багато підвального приміщення.

МИКОЛА УКРАЇНЕЦЬ, БАТЬКО ВЛАСНИКА ФІТНЕС-КЛУБУ: «Все законно, і два суди вирішили в користь наших заяв. По два по три мають, там нікого не висиляють, щоб не було приміщення».

Однак мешканці будинку запевняють, надалі подаватимуть апеляцію, та писатимуть звернення, поки не вирішить їх проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #будинок #фітнес-клуб #руйнація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...