• Головна
  • У Чернівцях десятки людей облаштували стихійну торгівлю поблизу ринку "Центральний"
15:29, 8 вересня 2017 р.

У Чернівцях десятки людей облаштували стихійну торгівлю поблизу ринку "Центральний"

У Чернівцях десятки людей облаштували стихійну торгівлю поблизу ринку "Центральний"

На ринку «Центральний» на вулиці Героїв Майдану у Чернівцях проходить четверта черга реконструкції. Там надбудували другий поверх , роботи ще чимало – потрібно звести перекриття та створити умови для торгівлі на першому поверсі.

«Завершити реконструкцію ринку планують навесні, до нового року хочемо принаймні встигнути перекрити ринок, - повідомив Інформаційному агентству АСС  директор підприємства Василь Кавуля.

«Під ринком зараз торгує з сотню людей, ми повинні їм облаштувати нормальні умови для праці. Якщо не встигнемо із реконструкцією, тимчасово встановимо столи для фермерів на паркінгу», каже директор «Центрального».

 Під першим поверхом вже збудовано паркінг на 50 місць, там передбачено кілька підйомників на перший поверх.

«Зокрема, виробники сільськогосподарської продукції зможуть заїжджати на паркінг з вулиці Загули та підіймати свою продукцію на підйомнику на перший поверх,» - каже директор ринку.

«Центральний» вміщував 420 підприємців, після реконструкції  на ринку з’явиться 250-300 додаткових місць.

«Я впевнений, що цих місць цілком вистачить для усіх виробників сільськогосподарської продукції, і це зрештою вирішить проблему стихійної торгівлі», - говорить Василь Кавуля.

На другому поверсі торгуватимуть промисловими товарами. Загальна вартість реконструкції четвертої черги ринку – 10 мільйонів гривень. Ринок займає площу 0,44 га, підприємці щодня сплачують від 5 до 10 гривень за погонний метр, залежно від розташування.

Вартість оренди на ринку обіцяють не змінювати, доки не облаштують нормальних умов для торгівлі. Не підвищувати  ціни для підприємців планують за рахунок збільшення кількості місць для торгівлі.

Наразі на ринку картина така: деякі підприємці все ж перебрались та продають свій крам  у павільйонах на другому  поверсі які розташовані попри вулицю Героїв Майдану. Вони твердять, що місця тут удосталь, однак інші виробники сільськогосподарської продукції не хочуть тут розміщуватись, бо в торгівля у цьому місці не така жвава, як поблизу ринку.

Самі фермери і підприємці, які щодня торгують під ринком кажуть, що їм складно підіймати свою продукцію нагору, якщо після реконструкції  на ринку з’являться місця, вони перейдуть туди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #стихійна_торгівля #ринок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...