
Якою буде мінімальна зарплатня буковинців у наступному році

Міністерство фінансів зазначає , що в проекті державного бюджету закладене підвищення з 1 січня 2018 року мінімальної зарплати до 3 723 гривень, а прожиткового мінімуму до 1 700 гривень.
Про це міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив в інтерв'ю виданню "Українські новини".
«Передбачається встановлення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року в розмірі 3 723 гривень, прожитковий мінімум буде 1 700 гривень на 1 січня», - каже Данилюк.
Крім цього він зазначив, що дохідна частина держбюджету-2018 збільшена на 14% порівняно з поточним роком.
«Економіка наша відновлюється, тому доходи зростають. Бюджетна дисципліна - це дуже важливо. Дефіцит бюджету ми поступово знижуємо, як і планували. У 2018 році передбачається дефіцит в 2,4%. У нас виходить, що доходи зростають на 14% порівняно із цим роком» , - каже міністр.
За його словами, в проекті закладене фінансування пенсійної та медичної реформ , що повинна в другому читанні прийняти Верховна Рада.
«Як і прописано в бюджетній резолюції, ми передбачаємо фінансування Пенсійного фонду на рівні 141 млрд гривень. У 2018 році ми на 16% збільшуємо фінансування цієї сфери. Фінансування системи освіти збільшуємо на 20%, у тому числі передбачене підвищення зарплат вчителям на 25% », - зазначив міністр.
Міністерство фінансів заклало в проект державного бюджету на 2018 рік курс гривні на рівні 29,3 гривні/долар.
Оголошення
12:06, 6 квітня
9
12:06, 6 квітня
4
17:19, 14 січня
live comments feed...