• Головна
  • На Буковині фахівці кардіодиспансеру провели унікальну операцію на серці (фото)
15:08, 12 вересня 2017 р.

На Буковині фахівці кардіодиспансеру провели унікальну операцію на серці (фото)

На Буковині фахівці кардіодиспансеру провели унікальну операцію на серці (фото)

Уперше в Чернівецькій області імплантували пацієнту кардіовертер-дефібрилятор.

Як пояснюють кардіологи, кардіовертер-дефібрилятор – це ком'пютеризований прилад, який відстежує та знімає напади життєвозагрозливих аритмій, що призводять до розвитку раптової серцевої смерті.

Система складається з електрода або електродів (в залежності від модифікації), які заводяться та фіксуються в серці людини, та безпосередньо приладу, який розміщується під шкірою в грудній ділянці і до якого під’єднані вище вказані електроди.

Функції кардіовертер-дефібрилятор наступні: постійний контроль за роботою серця, збір параметрів роботи серця. А в разі виникнення нападу життєвозагрозливої аритмії - проведення лікування. Це як «подушка» безпеки в автомобілі. Вона нам не потрібна поки не трапляється загрозлива ситуація. Кардіовертер-дефібрилятор не виліковує аритмію, не попереджає її напади, але він діє при настанні епізоду раптової серцевої смерті. Його задача - контролювати ритм та зняти напад при виникненні загрози, повідомляє асс.

 Пацієнт з кардіовертер-дефібрилятором може  працювати і вести нормальний спосіб життя. Єдиний нюанс – у нього в грудях «бригада швидкої допомоги» в режимі 24/7.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #серце #операція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...