• Головна
  • Будівельний кооператив заборгував міській раді понад мільйон гривень
11:54, 15 вересня 2017 р.

Будівельний кооператив заборгував міській раді понад мільйон гривень

Будівельний кооператив заборгував міській раді понад мільйон гривень

Керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся з позовною заявою до Господарського суду Чернівецької області в інтересах Чернівецької міської ради до житлово-будівельного кооперативу про стягнення заборгованості по договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Чернівці.

Встановлено, що 23.05.2017 Чернівецька міська рада уклала догов ір пропайову участь у розвитку інфраструктури міста Чернівці з житлово-будівельним кооперативом відповідно до якого, останній зобов’язується взяти участь у розвитку інфраструктури міста при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими об’єктами соцкультпобуту , магазинами та підземним паркінгом.

Після закінчення всіх будівельних робіт керівництво кооператив у вказало у Декларації про готовність об’єкту до експлуатації, а також подало відомості, що кошти пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту відпові дно до д ого вору сплачені в повному обсязі. Однак прокуратура встановила, що сплачено лише 10 тис. гривень, інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Таким чином, заборгованість перед Чернівецькою міською радою, з урахуванням пені та штрафних санкцій, склала понад 1,3 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #борг #кооператив
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...