• Головна
  • Дівчата у гарних сукнях на велосипедах. Велопарад у Чернівцях (ФОТО)
18:13, 17 вересня 2017 р.

Дівчата у гарних сукнях на велосипедах. Велопарад у Чернівцях (ФОТО)

Дівчата у гарних сукнях на велосипедах. Велопарад у Чернівцях (ФОТО)

Велопарад для дівчат у стилі ВелоШик відбувся у Чернівцях.

16 чернівчанок взяли участь у заході для велолюбителів. Найактивніші дівчата та жінки, прихильниці велосипедного спорту та активного проведення часу на екотранспорті, годину пересувалися центром міста на велосипедах у супроводі патрульних машин. Розпочали поїздку біля Центрального парку культури і відпочинку, а завершили на Театральній площі.

Організатори дійства запропонували учасницям Велопараду прийти на захід у повсякденному і навіть у дещо вихідному одязі, щоб довести, що велосипед це не лише транспорт для занять спортом, але і засіб на якому можна їздити щодня.

Велопарад дівчат у стилі "Cycle Chic" - це захід, що робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах на противагу велосипедному спорту, який сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та «екіпірування».

Це всесвітній рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя.

#Велопарад #велосипед #дівчата #сукні
Оголошення
live comments feed...