• Головна
  • Директор департаменту економіки Чернівецької ОДА судитиметься з губернатором Буковини
16:28, 19 вересня 2017 р.

Директор департаменту економіки Чернівецької ОДА судитиметься з губернатором Буковини

Директор департаменту економіки Чернівецької ОДА судитиметься з губернатором Буковини

Перше судове засідання призначено на сьогодні, 19 вересня.

Директор департаменту економіки Чернівецької ОДА Ігор Сідляр (на фото) подав позов до Чернівецького окружного адміністративного суду (вул. Садова,1) наголову Чернівецької ОДА Олександра Фищук ащодо незаконності підписаного ним розпорядження від 27 липня 2017 року за № 571-р «Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації», згідно якого повністю ліквідовується департамент економічного розвитку ОДА, з чисельність 25 штатних одиниць, який очолює Ігор Сідляр, пише "БукІнфо".

Усередині серпня до редакції видання звернулися шоковані дежслужбовці – співробітники Департаменту економіки облдержадміністрації, які продемонстрували копію розпорядження голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука від 27 липня 2017 року за № 571-р «Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації», згідно якого ПОВНІСТЮ ЛІКВІДОВУЄТЬСЯ (зауважте, не реорганізовується) департамент економічного розвитку ОДА, з чисельність 25 штатних одиниць, який очолює Ігор Сідляр. Документи про ліквідацію здаються в архів. І це сталося в той час, коли сам Сідляр перебував у відпустці.

Що прикметно – управління міжнародного співробітництва та інвестицій ЧОДА не ліквідовують, а реоганізовують. Це означає, заявили наші співрозмовники, що їхні колеги з цього управління не будуть викинуті на вулицю, як у випадку з ними – підлеглими Сідляра.

Натомість, як свідчить розпорядження, пан Фищук створює Департамент регіонального розвитку ЧОДА з чисельністю 32 штатних одиниці та наділяє його ширшими повноваженнями «у сфері зовнішньоекономічної діяльності та реалізації на території області державної інвестиційної політики», а також «розгляду, підготовки та прийняття рішень про виділення коштів резервного фонду».

Перше судове засідання призначено на сьогодні, 19 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #департамент #держслужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...