• Головна
  • У Чернівцях власники автобусів відмовляються від маршрутів: конфлікт між перевізниками та міською владою триває
19:04, 25 вересня 2017 р.

У Чернівцях власники автобусів відмовляються від маршрутів: конфлікт між перевізниками та міською владою триває

У Чернівцях власники автобусів відмовляються від маршрутів: конфлікт між перевізниками та міською владою триває

Непорозуміння між перевізниками та міською радою продовжується в судах Сьогодні після сесії у ратуші, міський голова повідомив журналістам, що перевізникам вдалось через суд скасувати положення про проведення конкурсів на перевезення.

«Ми зараз подали апеляцію на таке рішення суду, - сказав О. Каспрук, - але фактично, нас і далі возять старі перевізники, нагнати ми їх не можемо, бо немає нових. Ми топчимось на одному місці, моя позиція одна – нові тролейбуси, нові автобуси комунальні відкритий конкурс та можливість впливати на цей ринок.»

Зокрема, на сесії мер повідомив, що перевізник «Багіра» вже відмовляється виконувати перевезення на своєму маршруті. «Я завжди говорив, що без консолідованої позиції депутатського корпусу міського голови та виконавчого комітету , ми лад в пасажирських перевезеннях не наведемо», - зазначив міський голова.

В судах також вирішується питання вартості проїзду. Свого часу виконавчий комітет міської рада підняв тариф у маршрутках із 3 до 4 гривень. Депутати міської ради таке рішення скасували, повернувши тариф до 3 гривень. Після чого перевізники подали апеляцію . Вартість проїзду в маршрутках так і залишається 4 гривні, поки триває розгляд питання в суді.

«Питання тарифів на перевезення та конкурс – виключно повноваження виконавчого комітету. Як знаєте, наша фракція – єдина, яка не має представника у виконавчому комітеті. Все, що я б не сказав, міським головою не враховується, все вирішує виконавчий комітет, наших представників там немає»,- повідомив АСС керівник фракції «Рідне місто» Василь Продан.

Виконавчий комітет підняв вартість проїзду в маршрутках до 4 гривень, сесія скасувала до 3 гривень. Перевізники виграли суд щодо заборони конкурсів на нових перевізників.

Антоніна Бабюк, член виконавчого комітету міської ради: "Вихід такий – міська рада вже оскаржує рішення суду про заборону проведення конкурсів на перевезення. Я бачу кілька рішення питання: або виконавчий комітет знову підіймає тариф до 4 гривень, або відшкодувати перевізникам з міського бюджету різницю вартості, щоб забезпечити нормальний проїзд в громадському транспорті".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #маршрути #перевезення #конфлікт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...