• Головна
  • Чернівецький підприємець поскаржився на головного архітектора міста
15:00, 26 вересня 2017 р.

Чернівецький підприємець поскаржився на головного архітектора міста

Чернівецький підприємець поскаржився на головного архітектора міста

Підприємець Олександр Чернюк стверджує, що головний архітектор міста Наталія Хілько вчиняє незаконні дії, не даючи йому можливість звести п’ятиповерховий будинок на придбаній земельній ділянці та вимагає притягнути її до відповідальності.

Відповідний допис він розмістив у групі «Чернівчани» у мережі facebook.

За словами підприємця він придбав земельну ділянку із проектом п’ятиповерхового будинку, який пройшов містобудівну раду. Однак, з’ясувалося, що є незначне відхилення від відсотку забудови ділянки. Та цього вистачило пані Хілько, аби двічі відмовити у наданні містобудівних умов та обмежень.

Підприємець зазначає, що наявний відсоток дозволяє йому звести будинок на дев’ять поверхів, але він не хоче цього робити, щоб не псувати зовнішній вигляд мікрорайону, де придбана ділянка , повідомляє «Чернівці Таймс».

Також він наводить приклади, що на більшості будівництв у місті цей відсоток не дотримується, але це комусь не заважає чиновникам видавати на них містобудівні умови.

Олександр Чернюк зазначає, що не дає хабарів, а вимагає однакових правил для всіх забудовників. І в цьому криється головна причина відмов головного архітектора у видачі необхідних документів.

Цікаво, що за деякий час допис підприємця був видалений зі сторінки групи, нібито, як спам.

#суд #підприємець #Чернівці #архітектура
Оголошення
live comments feed...