• Головна
  • З 1 жовтня адресну допомогу отримуватимуть особи, які постраждали через військові дії в Афганістані та в зоні АТО
20:08, 26 вересня 2017 р.

З 1 жовтня адресну допомогу отримуватимуть особи, які постраждали через військові дії в Афганістані та в зоні АТО

З 1 жовтня адресну допомогу отримуватимуть особи, які постраждали через військові дії в Афганістані та в зоні АТО

Виконавчий комітет міської ради ухвалив встановлення з 1 жовтня 2017 року щомісячних адресних матеріальних допомог особам, які так чи інакше постраждали внаслідок військових дій в Афганістані та в зоні АТО.

По 1000 гривень отримуватимуть сім’ї воїнів, загиблих в Афганістані.

По 700 гривень – вдови учасників бойових дій в Афганістані, які вдруге не вийшли заміж, по 1500 гривень – діти до 18-річного віку, батьки (один з батьків) яких загинули (померли) при виконанні обов’язків під час проходження військової служби в східних регіонах України або під час організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України.

По 1500 гривень також отримуватимуть вдови загиблих (померлих) при виконанні обов’язків під час проходження військової служби в східних регіонах України або під час організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України, які вдруге не вийшли заміж. Таку ж суму отримуватимуть батьки загиблих (померлих) при виконанні обов’язків під час проходження військової служби в східних регіонах України або під час організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України.

Щомісячну адресну матеріальну допомогу в розмірі 500 гривень отримуватимуть сім’ї військовослужбовців, які загинули (померли) у мирний час під час проходження строкової військової служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях, користуються пільгами відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та зареєстровані і проживають в місті Чернівцях. Департамент праці та соціального захисту населення міської ради буде здійснювати нарахування та оподаткування адресної матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, в межах асигнувань, передбачених кошторисом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#адреснадопомога #учасникиАТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...