• Головна
  • На Буковині учні знайшли у каші хробака (фото)
11:46, 27 вересня 2017 р.

На Буковині учні знайшли у каші хробака (фото)

На Буковині учні знайшли у каші хробака (фото)

Прикрий і неприємний випадок стався днями у чи не найкращому навчальному закладі Сокирянського району.

Під час харчування в шкільній їдальні один з школярів знайшов у своїй тарілці в каші величезного хробака. Відразу ж ця новина поширилась серед учнів, а відтак і серед батьків школярів. Фото підлітки розповсюдили і в мережі Інтернет.

Цілком логічно дехто з батьків заборонив своїм дітям харчуватись у шкільній їдальні. Тож чому в крупі завелись личинки і хто винен в цій прикрій ситуації ми поцікавились у нещодавно призначеного керівника навчального закладу, пише «Північно-бессарабський інформаційний портал».

Як повідомила виконуюча обов’язки директора загальноосвітньої школи №1 міста Сокиряни Дар’я Заришняк, після інциденту адміністрацією закладу було проведено службову перевірку.

Як було встановлено, крупу, яку використовували для приготування каші було завезено, ще у минулому навчальному році. Відтак за час літніх канікул, як стало відомо згодом, у крупі завелись паразити.

Крім того, під час підготовки та очищення крупи перед приготуванням, один з працівників харчоблоку допустив халатність, в результаті чого в каші з’явились личинки. Винні притягнуті до відповідальності. Відтак вжито всіх заходів для недопущення повторення подібної ситуації в майбутньому додала Дар’я Михайлівна.

#харчування #Буковина #школярі
Оголошення
live comments feed...