![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:20, 27 вересня 2017 р.
Рятувальники з Буковини вирушають до Калинівки на допомогу
![Рятувальники з Буковини вирушають до Калинівки на допомогу Рятувальники з Буковини вирушають до Калинівки на допомогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
27 вересня фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернівецькій області вирушили до міста Калинівка Вінницької області.
Там піротехніки виконуватимуть завдання за призначенням, а саме залучатимуться до роботи з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони. На місці події вже працюють фахівці ДСНС, поліції, Нацгвардії, Міністерства оборони. Від Чернівецької області до Калинівки направили піротехнічну групу у складі 5-ти чоловік, повідомляє прес-центр ДСНС у області.
Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Сергій Шмиголь та начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Олександр Федорчак, проводжаючи піротехніків, побажали працівникам гідно виконати свій обов’язок та з честю повернутися назад.
Окрім цього, керівництво Управління застерегло їх бути обережними, адже робота із вибухонебезпечними предметами – великий ризик.
Працівникам групи піротехнічних робіт побажали успіхів та легкої праці, щоб повернулися у Чернівці здоровими та неушкодженим.
![Рятувальники з Буковини вирушають до Калинівки на допомогу, фото-1 Рятувальники з Буковини вирушають до Калинівки на допомогу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі