• Головна
  • Буковина отримає 3 комплекти обладнання для зважування вантажівок
17:57, 27 вересня 2017 р.

Буковина отримає 3 комплекти обладнання для зважування вантажівок

Буковина отримає 3 комплекти обладнання для зважування вантажівок

Сьогодні, 27 вересня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів робочу зустріч з Головою Укртрансбезпеки Михайлом Ноняком.

Олександр Фищук зазначив, що в області питання щодо попередження та недопущення порушень габаритно-вагового контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів на автошляхах краю перебуває на постійному контролі. Відповідна робота здійснюється Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області спільно із органами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України у Чернівецькій області.

«Ми постійно наголошуємо, що територією області повинні систематично рухатися рухомі екіпажі, які контролюватимуть та фіксуватимуть відповідний процес», - акцентував посадовець.

Михайло Ноняк зауважив, що Чернівецькій області будуть передані три габаритно-вагові комплекси, які дозволятимуть мобільно рухатися по всій області та виявляти злісних порушників, котрі порушують чинне законодавство.

Аби унеможливити корупційні прояви, планується переведення всіх послуг Укртрансбезпеки і контролю за роботою в електронний формат, що сприятиме фіксації наявних порушень в онлайн-режимі для подальшого реагування центрального апарату, повідомляє прес-служба ОДА.

Також Михайло Ноняк повідомив, що до кінця року інспектори матимуть форму нового зразка. За його словами, Укртрансбезпекою запущено проект за підтримки Посольства США, в рамках якого кожен інспектор матиме нагрудну камеру як нині наші поліціянти, щоб моніторити ефективність його роботи, слідкувати за можливими корупційними проявами чи провокаціями.

Він висловив переконання, що всі ці зміни сприятимуть прозорості, ефективності та якості роботи кожного працівника Укртрансбезпеки, формуватимуть позитивний імідж служби у суспільстві.

Олександр Фищук наголосив, що згадані габаритно-вагові комплекси сприятимуть покращенню роботи по виконанню заходів габаритно-вагового контролю та зменшенню кількості порушників правил проїзду великоваговими транспортними засобами в межах області.

#вантажівки #зважування #Буковина
Оголошення
live comments feed...