• Головна
  • У Чернівцях відкрили почесне консульство Федеративної Республіки Німеччина
20:13, 28 вересня 2017 р.

У Чернівцях відкрили почесне консульство Федеративної Республіки Німеччина

У Чернівцях відкрили почесне консульство Федеративної Республіки Німеччина

Почесне консульство Федеративної Республіки Німеччини відкрили у Чернівцях 28 вересня на вулиці Руській, 1.

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зазначив, що відкриття консульства Німеччини є непересічною подією для Чернівців, адже це є вельми важливим фактором у розвитку дружніх відносин між двома країнами. “Насамперед, ми вдячні народу та уряду Німеччини за кроки, спрямовані на відновлення миру в Україні, – каже Олексій Каспрук. – Також важливою є співпраця у сферах економіки та культури. На партнерських засадах ми можемо втілити чимало гарних ідей”.

Також, з нагоди відкриття у Ратуші міський голова Олексй Каспрук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Ернстом Райхелєм, який взяв участь у відкритті консульства.

“Нам хотілося би досягти більшої динаміки у досягненні більш глибоких та тісних зв’язків Буковини з Німеччиною, – сказав на відкритті Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні Ернст Райхель.

– Буковина та Чернівці мають у Німеччині майже міфічну ауру як цілісного мультиетнічного багатокультурного суспільства з потужним єврейським елементом, який ми, німці, потім самі зруйнували і про втрату чого сьогодні жалкуємо”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#консульство #Німеччина #відкриття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...