• Головна
  • Студенти створили юридичну клініку у Чернівцях
20:06, 30 вересня 2017 р.

Студенти створили юридичну клініку у Чернівцях

Студенти створили юридичну клініку у Чернівцях

Студенти юридичного факультету надають безкоштовну правову допомогу буковинцям. Допомагають студентам викладачі та аспіранти.

Для студентів – відмінна практика, а для пересічних людей – безкоштовний адвокат. В юридичній клініці вирішують цивільні, земельні, спадкові, сімейні, адміністративні, житлові, трудові та соціальні питання.

Про діяльність клініки розповідає Ірина Лазарюк, студентка другого курсу юридичного факультету ЧНУ.

– Хоч я й "працюю" в юридичній клініці з початку навчального року, але дізналась і навчилась тут набагато більше, ніж під час вивчення деяких навчальних дисциплін. Це наш перший маленький крок до справжньої юридичної діяльності, – каже molbuk.ua Ірина Лазарюк. – Як один з прикладів, до нас звернулася жінка, чоловік якої тривалий час не давав про себе знати. Ми допомогли їй визнати статус чоловіка як зниклий безвісти, виписати з квартири та розлучитися. 

"Наразі ми належним чином оформили вже кілька заяв і відправили їх до суду, – зауважує Ірина. – Робота в клініці – це чудова практична підготовка для студента". 

Вирішувати складні юридичні питання в юридичній клініці студентам допомагають їхні викладачі.

– Тут не зустрінеш спеціально підготовлених казусів, задач з єдиною правильною моделлю розв’язку, тут вирішуються справжні справи, – каже Михайло Карпюк, студент другого курсу юридичного факультету ЧНУ. – Працюючи в команді під керівництвом кваліфікованих викладачів, аспірантів, набираєшся дорогоцінного досвіду. І найголовніше – клініка допомагає тим, хто справді цього потребує, встановлюючи справедливість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #студенти #юридична_консультація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...