• Головна
  • У Чернівцях хочуть заборонити гастролі цирку шапіто з тваринами
19:01, 1 жовтня 2017 р.

У Чернівцях хочуть заборонити гастролі цирку шапіто з тваринами

У Чернівцях хочуть заборонити гастролі цирку шапіто з тваринами

Відповідна електронна петиція з такою пропозицією з’явилася на сайті е-петицій. Автор петиції Оксана Аніськова закликала міську владу оголосити про офіційну заборону виступів шапіто з тваринами у місті.

"1. У гастролюючих цирках неможливо створити умови, в яких тварини могли б жити відповідно до своїх видових потреб, санітарних норм та мати можливість вільного вигулу (в спеціально відведених місцях). Згадати хоча б слона, якого мили на чернівецькій автомийці. 

2. У Чернівцях немає відповідних приміщень, відкритих вольєрів чи спеціально огородженої території, які б дозволили ведмедям, тиграм, левам, крокодилам, зміям, макакам чи іншим диким тваринам перебувати в місті. 

3. Цирк піддає тварин неприродним стражданням, занижує повагу суспільства до них, створює стереотипне хибне уявлення про відносини людина-тварина. 

4. Цьогорічний випадок у м. Прилуки (Чернігівська обл.), при якому левиця втекла з пересувного цирку та опинилась в приватному секторі міста, підтверджує високий рівень небезпеки для населення. У результаті інциденту, за відсутності будь-яких транквілізаторів у працівників цирку, тварину просто пристрелили із мисливської рушниці на одному із подвір’їв міста. 

До слова, найвідоміший цирк у світі - du Soleil - ніколи (!) не використовував тварин у своїй діяльності", - ідеться у повідомленні авторки петиції.

#Чернівці #цирк #петиція
Оголошення
live comments feed...