• Головна
  • На буковинському кордоні спільні патрулі поліції Румунії та військовослужбовців вийшли в дозор
20:08, 1 жовтня 2017 р.

На буковинському кордоні спільні патрулі поліції Румунії та військовослужбовців вийшли в дозор

На буковинському кордоні спільні патрулі поліції Румунії та військовослужбовців вийшли в дозор

Ні для кого не таємниця, що в окремих районах області бізнес на контрабанді цигарок – основне джерело прибутку та заняття для місцевих. Коли шляхи переправлення контрабанди намагаються взяти під контроль, відбуваються навіть сутички з місцевими мешканцями.

Люди протестують проти встановлення стаціонарних постів, шлагбаумів тощо, бо вони давно міцно освоїли цей промисел.

Це додає клопоту не лише вітчизняним прикордонникам. Але й їхнім румунським колегам. Бо контрафактні цигарки потрапляють саме до них.

Днями ділянку українсько-румунського кордону на Буковині почали охороняти спільні патрулі прикордонної поліції Румунії та військовослужбовців Держприкордонслужби.

За словами прикордонників, «спільне патрулювання дає можливість більш ефективно протидіяти протиправній діяльності на кордоні, оперативно реагувати на спроби порушниками незаконно перетнути кордон та переправляти контрабандні товари. Основною метою запровадження спільного патрулювання є забезпечення надійної охорони державного кордону», розповіли Погляду у прес-службі Чернівецького прикордонного загону.

Щоправда, наразі не йдеться про спільний контроль у пунктах пропуску, аби пришвидшити прикордонний та митний огляд. Проте у прикордонній службі припускають, що у майбутньому буде налагоджена і така співпраця.

#Буковина #кордон #патруль
Оголошення
live comments feed...