• Головна
  • На Буковині вантажівка провалилася під асфальт (відео)
12:18, 2 жовтня 2017 р.

На Буковині вантажівка провалилася під асфальт (відео)

На Буковині вантажівка провалилася під асфальт (відео)

30-го вересня у Заставні автомобіль ГАЗ частково провалився під асфальт.

Водій вантажівки, він рухався в напрямку Чернівців ізвантажем зерна (не більше 2,5 тон), та коли піднімався уверх вулицею Незалежності неподалік каплички, відчув, як переднє колесо автомобіля почало провалюватись під асфальт. Він спробував збільшити швидкість щоб "проскочити" провалля, та в цей момент задня ліва пара коліс практично миттєво пірнула під землю.

Водію та напарнику довелося більше двох годин прововтузитись з автомобілем.

За словами водія, вони спробували викликати на допомогу ДСНС, на що їм повідомили що не надають послуги з витягування авто, пише Заставна.сьогодні.

Окрім того, як повідомили свідки та водій, до них під'їжджав і міський голова Заставни, та не зміг допомогти і сказав, що це не його справа і допомагати витягувати автомобіль мають ті, хто відповідає за яму, яка утворилася.

Працівники комунального господарства Заставни зазначили, що напередодні, 29 вересня, вони на тій ділянці шляху проводили ремонтні роботи. Після завершення робіт засипали дірку в асфальті гравієм та утрамбували вибоїну. Переконавшись, що все гаразд, залишили ділянку. Проте через підшкірні води, які за ніч вимили породу, утворилася порожнина, що і викликало обвал грунту.

Згодом самі працівникиУЖКГза допомогою тарактора допомогли витягнути автомобіль з ями.

#вантажівка #асфальт #аварія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...