• Головна
  • Небезпечне захворювання поширюється Буковиною
09:02, 3 жовтня 2017 р.

Небезпечне захворювання поширюється Буковиною

Небезпечне захворювання поширюється Буковиною

Нові випадки кору продовжують фіксувати в Усть-Путилі. Як повідомили в тамтешній сільській раді, 2 жовтня медики зафіксували три нові випадки інфекційного захворювання в учнів першого, другого та четвертого класів.

Нагадаємо: Раніше було повідомлення про те, що на кір захворіли 11-ро третьокласників з одного класу. Більшість дітей із цього класу не були щепленими від кору. 

У школярів діагностують підвищену температуру та висипку. Через це школу в Усть-Путилі зачинили на карантин від минулого четверга та протягом цього тижня.

Чернівецькі санепідеміологи розповіли журналістам ІА АСС , що поки чекають на результати лабораторних досліджень, поки кір діагностували клінічно. Медики припускають, що інфекція могла поширитись в Путильському районі із сусідньої Івано-Франківської області.

До того ж зазначають, що рівень щеплення в Путильському районі значно нижчий, ніж у решті районів Чернівецької області. Тому наразі радять мешканцям району якомога швидше щеплюватись від кору, вакцин на Путильщині не бракує.

#Буковина #кір #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...