• Головна
  • Через «Чернівціводоканал» вулиця Руська перетворюється на руїну (фото)
13:30, 3 жовтня 2017 р.

Через «Чернівціводоканал» вулиця Руська перетворюється на руїну (фото)

Через «Чернівціводоканал» вулиця Руська перетворюється на руїну (фото)

Не їдуть, а «повзуть». Усе через численні ями, які намагаються оминати автомобілісти. Михайло Іванович вважає, що у такому стані не тільки дороги, а й міжбудинкові проїзди.

МИХАЙЛО САХЛЯН, ВОДІЙ: «Чесно, дуже погано, ну яка може бути ця дорога. На таких машинах, два-три місяці і немає ходової і ось дивіться що, буду зараз бетон бити».

Водій взявся за лопату і почав ремонтувати свій заїзд власноруч, адже каже, допомоги від місцевої влади не дочекаєшся. Однак ремонтників на розбитій ділянці вулиці Руської таки бачили.  

БОРИС ЗОРІН, ЧЕРНІВЧАНИН: «Кожен рік потрошки щось ремонтують, ось як танці по-одеськи крок вперед-два назад. Я з гумором живу, ось так вони і вулиці роблять з гумором».

Тим часом дорогою проходять кілька автобусних і тролейбусних  маршрутів. Пасажири нарікають на постійний гуркіт.

ОЛЕНА МЕЖАКОВА, ЧЕРНІВЧАНКА: «Мені дорога ця не дуже подобається, бо бруківка погана і  машини так стрибають по ній».

А кермувальники громадського транспорту проблем не бачать.

«Вулиця нормальна-суперова».

В такому стані дорога внаслідок численних розкопок «Чернівціводоканалу». Комунальники звітують, через жахливий стан мереж, цьогоріч вже понад 20 разів доводилось лагодити труби на цій ділянці, повідомляє Буковина.

МИРОСЛАВ СОЛОНАР, ЖУРНАЛІСТ: «Зараз у мене під ногами не ось та бруківка, а суцільний гравій. По троху вулиця Руська перетворюється на польову дорогу. За словами водіїв, аби комфортно тут їздити потрібно мати потужний позашляховик».

ВІКТОР СЕРЕДЕНКО, ВОДІЙ: «На тракторі тут краще їхати, щоб нічого не відчувати».

Нині ж водоканал зобов’язали провести капітальний ремонт вулиці Руської. Там пояснюють, що цьогоріч це робити недоцільно, бо дорогу треба знову перекопати та замінити мережі. Тому поки лише «лататимуть».

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, НАЧАЛЬНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»:  «Передбачені кошти і визначений підрядник на ліквідацію тимчасових пошкоджень, вирівнювання дорожнього покриття. Він повинен надати до кінця тижня акти виконаних робіт на першу половину передбачених коштів».

А повноцінний ремонт планується у наступному році. Нагадаємо, в середині липня міські обранці виділили 300 тисяч гривень допомоги «Водоканалу», аби зрештою ті завершили усі роботи на вулиці Руській.

#Чернівці #водоканал #дорога #руїна
Оголошення
live comments feed...