• Головна
  • Буковинці вибороли срібло і бронзу на міжнародних змаганнях
13:43, 3 жовтня 2017 р.

Буковинці вибороли срібло і бронзу на міжнародних змаганнях

Буковинці вибороли срібло і бронзу на міжнародних змаганнях

З 30 вересня по 1 жовтня 2017 року в Збаражі відбувся ХІІІ міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка.

В турнірі взяли участь спортсмени з Німеччини, Польщі, Словаччини, Молдови, Білорусії та з багатьох куточків України, загалом 28 команд та 230 учасників.

Учні Чернівецької обласної ДЮСШ успішно виступили на цих престижних міжнародних змаганнях.

У ваговій категорії до 35 кг Максим Скрипник посів ІІ місце з 18 учасників. Бронзову нагороду у ваговій категорії до 32 кг (16 учасників) виборов Іван Грецький. Тренуються юні спортсмени під керівництвом старшого тренера-викладача Сергія Одинака.

Ще дві бронзові нагороди вибороли спортсмени: Цемко Лев (вагова категорія 38 кг, 17 учасників) та Даскалюк Іван (вагова категорія 50 кг, 14 учасників). Тренують борців тренери-викладачі Андрій Мороз та Дан Статник.

За крок до медалі зупинились Дутчак Тарас, Мага Павло та Сафроняк Микита, які посіли 4 місця у своїх вагових категоріях.

Організатори змагань тепло зустріли команду Буковини. Спортсмени та їх тренери отримали багато позитивних вражень від екскурсій містом та відвідування Збаразького замку.

#змагання #спортсмени
Оголошення
live comments feed...