• Головна
  • Буковинці вибороли срібло і бронзу на міжнародних змаганнях
13:43, 3 жовтня 2017 р.

Буковинці вибороли срібло і бронзу на міжнародних змаганнях

З 30 вересня по 1 жовтня 2017 року в Збаражі відбувся ХІІІ міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка.

В турнірі взяли участь спортсмени з Німеччини, Польщі, Словаччини, Молдови, Білорусії та з багатьох куточків України, загалом 28 команд та 230 учасників.

Учні Чернівецької обласної ДЮСШ успішно виступили на цих престижних міжнародних змаганнях.

У ваговій категорії до 35 кг Максим Скрипник посів ІІ місце з 18 учасників. Бронзову нагороду у ваговій категорії до 32 кг (16 учасників) виборов Іван Грецький. Тренуються юні спортсмени під керівництвом старшого тренера-викладача Сергія Одинака.

Ще дві бронзові нагороди вибороли спортсмени: Цемко Лев (вагова категорія 38 кг, 17 учасників) та Даскалюк Іван (вагова категорія 50 кг, 14 учасників). Тренують борців тренери-викладачі Андрій Мороз та Дан Статник.

За крок до медалі зупинились Дутчак Тарас, Мага Павло та Сафроняк Микита, які посіли 4 місця у своїх вагових категоріях.

Організатори змагань тепло зустріли команду Буковини. Спортсмени та їх тренери отримали багато позитивних вражень від екскурсій містом та відвідування Збаразького замку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію