
10:45, 3 жовтня 2017 р.
Таксист "забув" повернути чернівчанину гаманець повний грошей

Гаманець, де було 300 доларів та 1500 гривень таксист знайшов на задньому сидінні у своєму авто і не повернув власнику.
Про це написав на сторінці "СтопХам Буковина" у соцмережі Facebook чернівчанин Ігор Тока. Він просить поради у користувачів, як діяти в цій ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 19 червня
10:09, 18 червня
16:35, Сьогодні
5
Коментарі