• Головна
  • На "Святі гарбуза" у Чернівцях збиратимуть кошти на лікування 12-річного хлопчика
16:02, 3 жовтня 2017 р.

На "Святі гарбуза" у Чернівцях збиратимуть кошти на лікування 12-річного хлопчика

На "Святі гарбуза" у Чернівцях збиратимуть кошти на лікування 12-річного хлопчика

4 жовтня 2017 р. о 12:00 на Центральній площі, в рамках святкування Дня міста, відбудеться Четвертий студентський Благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза-2017». 

Захід проводить кафедра технології і організації ресторанного господарства факультету управління, сфери обслуговування та харчових технологій Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за підтримки Департаменту економіки Чернівецької міської ради.

У заході беруть участь студенти-кулінари. Мета фестивалю – демонстрація власних кулінарних здібностей і талантів,  популяризація здорового харчування, а також розвиток культури благодійництва серед студентської молоді.

Всіх охчих запрошують прийти 4 жовтня на Центральну площу й придбати та скуштувати смаколики, приготовлені із використанням одного із найцінніших і найпоживніших плодів-дарів осені - гарбуза. 

Зібранні кошти на ярмарку будуть передані на лікування 12 річного Даскалюка Бориса, відмінника, вихованця Сторожинецького інтернату, хворого на нейробруцильоз, параліч кінцівок. Зараз лікування Борі проходить в клініці Аджібадем (Стамбул) і потребує значних коштів.

#Чернівці #фестиваль #благодійність
Оголошення
live comments feed...