• Головна
  • Чи можуть люди з інвалідністю у Чернівцях зайти у міську поліклініку?
13:32, 4 жовтня 2017 р.

Чи можуть люди з інвалідністю у Чернівцях зайти у міську поліклініку?

Чи можуть люди з інвалідністю у Чернівцях зайти у міську поліклініку?

Днями голова ГО Чернівецького товариства інвалідів "Мрія" Любов Свіріденко у складі спецкомісії провела обстеження КМУ "Міської полікліники № 2" на вулиці Лесі Українки, 11 на предмет визначення забезпечення доступності.

Вона відзначила, що прогрес є, але цього недостатньо і потрібно працювати над створенням умов для перебування інвалідів у громадських місцях і надалі.

- В ході перевірки виявлені ряд недоліків і позитивних моментів, - повідомила у соцмережі Facebook Любов Свіріденко.

- Сам вхід в поліклініку здійснюється через аптеку при поліклініці, який обладнаний "пандусом" та не відповідає ДБН і пандусом його назвати важко, - інформує громадська діячка. - Кнопка виклику перевстановлювалась в ході перевірки і наразі знаходиться в доступному місці. Не промарковані сходинки "перша і остання" для слабозрячих людей. Туалетна кімната не має відповідних розмірів і переобладнати її не має можливості через архітектурну забудову самої споруди.

Любов Свіріденко зазаначила у пості, що звіт про хід перевірки буде направлений у інформаційному листі Начальнику департаменту охорони здоров'я ЧМР, ДМБК, головному лікарю поліклініки для реагування.

#інваліди #пандус #поліклініка
Оголошення
live comments feed...