![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:31, 4 жовтня 2017 р.
На Центральній площі у Чернівцях відбулось «Свято гарбуза» (фото)
![На Центральній площі у Чернівцях відбулось «Свято гарбуза» (фото) На Центральній площі у Чернівцях відбулось «Свято гарбуза» (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Центральній площі, в рамках святкування Дня міста, пройшов IV студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза-2017».
На цьому дійстві свої здібності демонструють студенти-кулінари, які приготувавли смаколики з цінного і поживного осіннього плода – гарбуза. Поласувати ними може кожен охочий.
Зібранні на ярмарку кошти будуть передані на лікування 12-річного Бориса Даскалюка – відмінника, вихованця Сторожинецького інтернату, хворого на нейробруцильоз, параліч кінцівок. Його лікування проходить в клініці Аджібадем (Стамбул) і потребує значних коштів , повідомляє прес-служба міської ради.
Захід проводиться кафедрою технології і організації ресторанного господарства факультету управління, сфери обслуговування та харчових технологій Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за підтримки Департаменту економіки Чернівецької міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі