• Головна
  • Суд звільнив від покарання водія «Мерседеса», який збив насмерть двірника у Чернівцях
19:36, 4 жовтня 2017 р.

Суд звільнив від покарання водія «Мерседеса», який збив насмерть двірника у Чернівцях

 Суд звільнив від покарання водія «Мерседеса», який збив насмерть двірника у Чернівцях

Першотравневий районний суд Чернівців звільнив від покарання водія "Мерседеса" , який наприкінці вересня минулого року збив насмерть двірника.

29 вересня 2016 року приблизно о 05.15 обвинувачений рухався автомобілем "Мерседес" по вулиці Фастівській. Наближаючись до будинку № 81, що по вулиці Кишинівській, він здійснив наїзд на двірника, який прибирав на вулиці, йдеться у вироку суду , який опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень.Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двірник загинув на місці.

У судовому засіданні обвинувачений і його захисник визнали провину у вчиненні ДТП, яка призвела до загибелі людини. Протягом розгляду справи чоловік просив вибачення у потерпілих.

Потерпіла у судове засідання не з’явилася. В її інтересах діяв представник, який надав суду розписку потерпілої про відшкодування потерпілій завданої шкоди.Суд встановив, що обвинувачений раніше не судимий, являється інвалідом 2 групи, має на утриманні малолітню дочку, перебуває на обліку лікаря-психіатра з 1993 року.

Першотравневий районний суд Чернівців визнав обвинуваченого винуватим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 286 ч.2 Кримінального кодексу України і за його вчинення призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки з позбавленням права керувати автомобілем на один рік.

Водночас суд звільнив чоловіка від відбування покарання на підставі закону "Про амністію у 2016 році".

"Врахувуючи те, що особа вчинив необережний злочин, який не є особливо тяжким і на момент вчинення злочину мав дитину, якій не виповнилося 18 років та крім того сам обвинувачений є інвалідом 2 групи і погоджується на застосування відносно нього Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016 р.,№ 1810-VIIІ це дає підстави суду для звільнення обвинуваченого ОСОБА_2від відбування призначеного за цим вироком покаранняна підставі п. «в» і «г» ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016,№ 1810-VIIІ,- йдеться у вироку суду.

#суд #Мерседес #двірник #вирок #насмерть
Оголошення
live comments feed...