• «Буковина» (U19) обіграла свого супротивника на виїзді та очолила турнірну таблицю
12:30, 5 жовтня 2017 р.

Чернівецька «Буковина» (U19) продовжує свою переможну серію у першості України.

У четвертому турі підопічні Віталія Куниці грали на виїзді з командою «Тепловик – ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ).

На 25 хвилині буковинські футболісти вперше «розписалися» у воротах суперника. Відзначився нападник Александру-Васілє Мунтян. Під завісу першої половини зустрічі представники сусідньої області зрівняли результат.

У другому таймі гравці «Буковини» двічі засмутили суперника. Дубль оформив капітан чернівчан Валентин Рудич. На 60 хвилині зустрічі Валентин реалізував пенальті, а через одинадцять хвилин вдало виконав штрафний. «Буковина» святкувала перемогу з рахунком 3:1 та має стовідсотковий результат – 12 очок у 4 матчах.

Після матчу Віталій Куниця зазначив: «Ми грали на в’язкому полі. Зрозуміло, що суперник прагнув здобути перемогу та наздогнати нас за набраними очками. Нам вдалося забити першими, однак господарям вдалося зрівняти результат. Приємно, що у другому таймі хлопцям вдалося схилити шальки терезів на свій бік. 11 жовтня ми прийматимемо команду «Рух» із Винників. Сподіваємося, що нам вдасться продовжити переможну серію», пише офіційний сайт «Буковини».

Склад «Буковини»: Костянтин Гуцул, Дмитро Посталакій, Микола Павлюкович, Ілля Томнюк, Валентин Рудич, Даніел Раулюк, Вадим Бута (Валентин Песаревський, 61), Владислав Павлович, Олександр Жумига (Роман Гураль, 85), Александру - Васілє Мунтян (Едуард Сіменюк, 81), Василь Гакман (Микола Ковальчук, 90).

Запасні: Сергій Жижиян, Андрій Житарюк, Давід Шутак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію