• Головна
  • У Чернівцях відновили будівництво стадіону біля "Електронмашу" (фото)
17:30, 5 жовтня 2017 р.

У Чернівцях відновили будівництво стадіону біля "Електронмашу" (фото)

У Чернівцях відновили будівництво стадіону біля "Електронмашу" (фото)

На стадіоні у Чернівцях біля "Електронмашу", де майже два місяці не здійснювалося будівництво, відновили роботи. Робітники укладають щебінь і зводять адміністративну будівлю. 

Майже на два місяці тут зупинилося будівництво. У проект вносилися зміни, на які потрібно було додатково передбачити 2,5 мільйона гривень і в часі це значно затягнулося.

Роботи на стадіоні відновили тиждень тому. Про це molbuk.ua розповів директор фірми-підрядника ТОВ “КМ Буд” Віктор Мацалковський.

Найважчі роботи вже зроблені. Розрівняли територію стадіону, зробили водовідведення, підпірні бетонні стінки. Розрівняли місце під адмінбудівлю. Стелять щебінь для штучного покриття.

“Має бути чотири шари щебеню різної фракції. Потрібно гранітного щебеню чотирьох різних фракцій майже 5 тисяч кубів. Щебінь на стадіон почали завозити тиждень тому. Куб щебеню коштує 600 гривень”, - розповів Віктор Мацалковський. 

За словами Віктора Мацалковського, фірма виграла тендер на п’ять мільйонів гривень. Освоїли поки що 2,5 мільйона гривень. 

Будівельники кажуть, якщо буде погода, то закінчать роботи за півтора місяця. А потім київська фірма повинна укласти штучне покриття, зробити чотириметровий паркан, трибуни на 400 місць, табло та освітлення. За місяць вкластися можна. І навіть передбачають, є можливість стадіон закінчити цього року. 

Нагадаємо, що стадіон будується за співфінансування міста та Федерації футболу України. Його вартість становить орієнтовно 19 мільйонів гривень.

#Чернівці #стадіон #будівництво
Оголошення
live comments feed...