15:31, 6 жовтня 2017 р.

Команда Ukraїner вже у Чернівцях

Команда Ukraїner вже у Чернівцях

Більше двохсот людей з усього світу об'єдналися для підтримки українського документального кіно. 

Про це сьогодні у ефірі "Радіо 10" розповіли представники проекту "Ukraїner" Богдан Логвиненко і Павло Пашко.

"Через те, що National Geographic в Україні більше немає – тепер це цивільне поле. Але ми себе не порівнюємо з ними, ми знімаємо схожі штуки, але не те, – розповідає Богдан. – Близько 200 волонтерів долучилися до проекту: перекладають пишуть, монтують відео. Хлопець додав, що над проектом працюють волонтери не лише з України, але й з Грузії, Польщі, Хорватії, Австрії тощо. 

"Дехто живе за кордоном і працює для проекту. Бо бачать, що Україна не проявляє себе на міжнародному медійному полі. І хочуть допомогти".

Зараз команда Ukrainer вирушила в експедицію Буковиною. Вони вже відвідали Памір, Вашківці, Чернівці, а згодом планують дістатися до Білої Криниці і Волоки, пише АСС

Нагадаємо, сьогодні, 6-го жовтня, проект Ukraїner презентують чернівчанам за адресою: вул. О. Кобилянської, 2, у Буковинському медіа-просторі "Belle Vue", о 18:30.

Учасники Ukraїner вважають свій проект безкінечним. Кажуть, завжди є що знімати:

"Зараз нам хочеться більшого. Ми збираємо матеріал, контакти. А потім це може перерости у щось більш масштабне. Це може перерости у повнометражне документальне кіно. Думали знімати українців за кордоном". 

Розповіли хлопці і про найбільш неочікувані та курйозні випадки, котрі траплялися із ними під час зйомок: 

"Було село, в якому всі вирощували помідори. Ніхто вже не пам'ятав, звідки це пішло. При тому усім селом вирощували однакові помідори, одного сорту. А було село, де в усіх було однакове прізвище. Нам навіть у школі показували список учнів, і майже усі мали одне і те ж прізвище. Кажуть навіть, що усі вони, у певній мірі, родичі".

Довідково:  Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції команда планує створити сучасні путівники Україною кількома мовами. 

#Чернівці #кіно #волонтери
Оголошення
live comments feed...