• Головна
  • Мер Чернівців розповів про продажних депутатів міськради
16:04, 6 жовтня 2017 р.

Мер Чернівців розповів про продажних депутатів міськради

Мер Чернівців розповів про продажних депутатів міськради

Мер Чернівців заявив, що кожному з депутатів, який підписався на підтримку кандидатур секретаря Чернівецької міської ради, взамін було " щось обіцяно".

Про це Олексій Каспрук заявив у четвер в ефірі передачі " Пряма відповідь " на телеканалі " Чернівці " .

Зокрема, він повідомив, що питання обрання секретаря міської ради він внесе на розгляд жовтневої сесії. Також він пообіцяв наступного тижня розповісти про " кожну фракцію " та " кожного депутата " і їхню роль у питанні обрання секретаря міськради, пише molbuk.ua.

Водночас він сказав, що один із претендентів на пост секретаря - депутат "Рідного міста" Василь Продан - не сплачує до міського бюджету десятки мільйонів гривень податків за користування земельними ділянками у Чернівцяхю

" Поганий мер Каспрук заблокував йому продаж земельної ділянки на вулиці Університетській за копійки. Я наклав вето, депутати його не наважилися подолати. Поганий мер Каспрук блокує йому роботу незаконного ринку на вулиці Зеленій, де так само є земельна ділянка, яку він хоче викупити. Ні за Університетську, якою він фактично користується, ні за Зелену він податків до міського бюджету не платить. Мова йде про десятки мільйонів гривень " , - сказав Каспрук.

#мер #депутати #підписи
Оголошення
live comments feed...