• Головна
  • У Чернівцях школярі збирали кошти для важко-хворої вчительки
17:45, 6 жовтня 2017 р.

У Чернівцях школярі збирали кошти для важко-хворої вчительки

У Чернівцях школярі збирали кошти для важко-хворої вчительки

Вже традиційно впродовж 15-ти років спеціалізована школа І-го ступеня № 9 у Чернівцях організовує шкільний благодійний ярмарок. Відповідальні за захід - учні 4-х класів. Нині у школі їх три. Школярі разом з батьками і класними керівниками продають солодощі та вироби виготовлені власноруч. Вилучені кошти підуть на благодійність.

Класні керівники четвертокласників: Лариса Нагнибіда, Наталія Кашненко та Марія Ахтимійчук - стали продовжувачами щорічної традиції благодійного ярмарку. Лариса Нагнибіда - класний керівник 4-Б класу, розповідає Часу, що цьогоріч частина вилучених коштів піде на лікування важко-хворої вчительки. Що робити з рештою грошей вирішить адміністрація школи разом з міським Управлінням освіти. Вони в роздумах: чи передати їх на лікування онкохворих дітей, чи це буде допомога бійцям у зону АТО.

Діти творчо підійшли до заходу: розклеїли оголошення, запросили вчителів і школярів, аби тим було цікавіше на ярмарку розповідали вірші, співали і танцювали. Придбати щось на заході могли навіть люди з вулиці, які проходили повз школу.

Усього на ярмарку назбирали 26 700 тис. гривень. Найбільше грошей назбирав 4-Б клас 9 500 грн, діти задоволені результатом, радіють, що стали юними волонтерами і можуть комусь допомогти.

#Чернівці #школярі #благодійність #ярмарка
Оголошення
live comments feed...