• Головна
  • Буковинець намагався незаконно перевезти через кордон понад 2 тисячі пачок сигарет
15:03, 7 жовтня 2017 р.

Буковинець намагався незаконно перевезти через кордон понад 2 тисячі пачок сигарет

Буковинець намагався незаконно перевезти через кордон понад 2 тисячі пачок сигарет

Буковинські митники затримали чоловіка, який намагався перевезти через кордон 2,5 тисячі пачок сигарет.

2520 пачок незаконно переміщуваних тютюнових виробів на суму понад 62000 грн. вилучили співробітники пункту пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС.

Мешканець Чернівецької області, прямуючи сьогодні близько 4-ої ранку легковим автомобілем у приватних справах до Румунії, для проходження митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор». Згідно рішення митного орган утранспортний засіб з громадянами було переведено у «червоний коридор». При здійсненні поглибленого огляду пред’явлених до митного контролю товарів митники виявили сигарети різних марок, приховані всередині гідроакумулятора та 10-ти картонних коробок, призначених для пакування електротоварів, повідомляє прес-служба Чернівецької митниці.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом надання товарам вигляду інших. За статтею 483 Митного кодексу України на порушника складено протокол про ПМП, відповідно до якого тютюнові вироби іноземного та вітчизняного виробництва вилучено.

#контрабанда #митники #Буковина
Оголошення
live comments feed...