
09:45, 10 жовтня 2017 р.
Чернівчани просять облаштувати у центрі міста дитячі майданчики

Петиція із пропозицією створити у центрі Чернівців дитячі майданчики вже набрала необхідну кількість голосів.
"Все своє дозвілля діти проводять серед безкінечного потоку транспортних засобів, використовуючи парапети на площах міста за гірки. В центрі міста знаходиться безліч кав’ярень, проте дитячі майданчики можна перерахувати на пальцях однієї руки.
У зв’язку з тим, що в дворі по вул. Лисенка, Лесі Українки, Сковороди, Університетській, Гете є величезна територія на якій є можливість розмістити безпечний, сучасний дитячий майданчик, просимо надати допомогу в здійсненні мрії дітей та їх батьків, які проживають у цьому дворі (а їх чимало) та побудувати такий майданчик", - пише автор петиції, Ольга Головко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:56
Вчора
18:50
5 червня
16:42
5 червня
15:40
5 червня
13:52
5 червня
11:35
5 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:56, 25 травня
08:56, 25 травня
11:26, 5 червня
10:56, 5 червня
Коментарі