• Головна
  • Буковинці принесли до поліції майже 50 одиниць зброї
17:07, 10 жовтня 2017 р.

Буковинці принесли до поліції майже 50 одиниць зброї

Буковинці принесли до поліції  майже 50 одиниць зброї

У поліції наголошують: якщо громадянин добровільно здав зброю у вказаний термін, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати її та використовувати вже на законних підставах.

Станом на 10 жовтня до відділень та відділів поліції Чернівецької області громадяни здали 48 одиниці зброї та 6 одиниць спецзасобів. Серед зданого – 38 одиниці мисливської гладкоствольної і 5 – мисливської нарізної. Крім цього, до поліції здано 5 одиниць холодної та 2 – саморобної зброї.

Також громадяни здали 5 газових пістолетів і 1 пристрій травматичної дії. Від початку місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів до поліції також здано добровільно 523 штуки боєприпасів до зброї різних калібрів, 1 гранату та 1 міну часів Другої світової війни. Загалом, завдяки добровільній здачі зброї та боєприпасів, 10 буковинців не було притягнуто до кримінальної відповідальності. Громадяни, котрі незаконно володіють зброєю, до 30 жовтня можуть здати її до поліції та уникнути відповідальності, повідомляє відділ комунікації поліціїЧернівецької області.

#зброя #поліція
Оголошення
live comments feed...