• Головна
  • Новим керівником міського осередку "Самопомочі" став одногрупник Василя Продана
16:19, 10 жовтня 2017 р.

Новим керівником міського осередку "Самопомочі" став одногрупник Василя Продана

Новим керівником міського осередку "Самопомочі" став одногрупник Василя Продана

Днями в Чернівецькому міському осередку політичної партії «Самопоміч» відбулась ротація у керівному складі. Замість Віктора Гищука посаду керівника обійняв Олексій Попович.

Після призначення в мережі з’явилась інформація, що Олексій Попович є одногрупником Василя Продана , а також близьким другом Олексія Каспрука. Тож журналісти times.cv.ua вирішили поцікавитись у новообраного керівника міського осередку «Самопомочі» чи відповідає така інформація дійсності.

«Я дійсно є одногрупником Василя Продана і ще багатьох дуже хороших людей з якими ми мали честь вчитися разом в університеті, – зазначив Олексій Попович .

Що стосується дружби з Олексієм Павловичем, я не думаю, що можна казати, що ми близькі друзі, у нас прекрасні стосунки, але це не є близька дружба. Так само в мене не є близька дружба з Василем Проданом, хоча знову ж таки, університетська дружба існує, але це ніяк абсолютно не впливає на нашу громадську чи політичну діяльність», – розповів він.

Нагадаємо, що нині діючі депутати міської ради від "Самопомочі" на сесіях голосують в унісон із фракцією Василя Продана "Рідне місто". Це і стало однією із причин їх відкликання партією "Самопоміч".

#Продан #Самопоміч #Попович
Оголошення
live comments feed...