
12:54, 11 жовтня 2017 р.
У Чернівцях уже працюють 14 котелень, проте багатоповерхівки поки опалювати не будуть

Сьогодні МКП "Чернівцітеплокомуненерго" почало подавати тепло до об`єктів соціальної сфери - дитячих садочків і шкіл.
Як розповів директор "Чернівцітеплокомуненерго" Олександр Меленчук, станом на 14:00 10 жовтня у місті запрацювали вже 14 котелень.
- Деякі котельні опалюють одночасно і школу, і багатоповерхівки одного мікрорайону, - пояснює Погляду Олександр Меленчук. - Відповідно, уже за 1-2 дні до опалення будуть підключені і об`єкти соцсфери, і багатоповерхівки.
В міській раді повідомляють, що процес підключення опалення в будівлі соціальної сфери може тривати до трьох днів, в залежності від готовності котелень та приміщень.
В будинках житлового і нежитлового фонду міста опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли впродовж трьох днів середньодобова температура буде +8 С.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:56
Вчора
18:50
5 червня
16:42
5 червня
15:40
5 червня
13:52
5 червня
11:35
5 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:56, 25 травня
08:56, 25 травня
11:26, 5 червня
10:56, 5 червня
Коментарі