• Головна
  • Депутат назвав двір Чернівецького РАЦСу катакомбами (фото)
17:35, 11 жовтня 2017 р.

Депутат назвав двір Чернівецького РАЦСу катакомбами (фото)

Депутат назвав двір Чернівецького РАЦСу катакомбами (фото)

Відтоді, як Палац урочистих подій забрали у чернівчан та перетворили його на бізнес-проект у Чернівцях всіх турбує неналежний вигляд РАЦСу за адресою Кобилдянська, 7.

- Проходячи вулицею Кобилянською часто стаю свідком того, як закохані пари виходять із РАЦСу і є щасливими від того, що офіційно зареєстрували свою сім’ю. Однак, неприємно, що цю святкову атмосферу молодятам і їхнім близьким псують коридорні катакомби та жахливий під’їзд відділу реєстрації актів цивільного стану, - написав на своїй сторінці у ФБ депутат міської ради Володимир Бешлей.

- Але найбільшим абсурдом в цій ситуації є те, що в одному маленькому приміщенні одночасно очікують на свої документи люди у свядкому настрої, які реєструють шлюб, у т раурі - ті, хто реєструє смерть близьких, і щасливі батьки щойно народжених немовлят, - зауважує депутат.

За словами Володимира Бешлея він ініціював створення робочої групи, яка має відпрацювати механізм надання чернівчанам якісних відповідних адміністративних послуг в належних умовах.

#РАЦС #шлюб #двір
Оголошення
live comments feed...