• Головна
  • Чернівчанки зайняли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі
10:16, 12 жовтня 2017 р.

6 – 8 жовтня 2017 року в місті Краснік (Польща) відбувся ХХVІ міжнародний турнір з вільної боротьби «Ziemna Krasnicka».

Змагалися юнаки та дівчата 2000-2001р.н. У турнірі взяли участь команди з Канади, Іспанії, Литви, Латвії, Естонії, Словаччини, Росії, Німеччини, Білорусії, Польщі та України. Понад 300 учасників виборювали нагороди турніру.

Успішно виступили на цих міжнародних змаганнях вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ Марія та Соломія Винник (тренер-викладач Сергій Одинак).

Цьогорічна учасниця чемпіонату світу Соломія Винник здобула золоту медаль у ваговій категорії до 52 кг. За волею жеребу, в першому та другому колі змагань, наша спортсменка зустрілась також з учасницями цьогорічного чемпіонату світу - іспанською спортсменкою, в якої виграла достроково, та представницею Білорусії, яку здолала з рахунком 5:2. У півфінальному поєдинку нашій спортсменці протистояла неодноразова призерка чемпіонатів України, львів’янка Вікторія Бабіцька, в якої Соломія отримала чисту технічну перемогу з рахунком 10:0. У фіналі Соломія зустрілася з представницею Польщі. Наша спортсменка, продемонструвавши яскраву технічну боротьбу, отримала впевнену перемогу з рахунком 11:0 та здобула звання чемпіонки турніру.

Марія Винник у ваговій категорії до 49 кг. виборола бронзову нагороду. В першому колі змагань наша спортсменка отримала впевнену перемогу над представницею Польщі з рахунком 12:1, але у півфінальному поєдинку в напруженій боротьбі поступилась майбутній чемпіонці, представниці Білорусії з рахунок 8:4. В боротьбі за ІІІ місце Марія впевнено поборола спортсменку з Естонії.

Чернівчанки зайняли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі, фото-1

Юні спортсменки були нагороджені дипломами, медалями, кубками та цінними подарунками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію