• Головна
  • Чернівецька гастролерка заробляла гроші на чужій біді
14:29, 12 жовтня 2017 р.

Чернівецька гастролерка заробляла гроші на чужій біді

Чернівецька гастролерка заробляла гроші на чужій біді

12 жовтня в райцентрі на вулиці Незалежності, поблизу «ПриватБанку», дільничні офіцери Рожищенського відділку поліції запримітили жінку ромської національності, яка збирала гроші на лікування нібито своєї хворої дитини.

Правоохоронці перевірили документи та встановили, що це Чілімак Зіта Миколаївна, 23. 06. 1986 року народження, зареєстрована та проживає в селі Лукавці, Вижницького району, Чернівецької області.

За словами Зіти, ніяких документів, які б підтверджували хворобу дитини у неї немає. Та й взагалі, новонароджене дитятко зображене на фотокартці не її. Прохачка стверджує, що до навмисного обману її змусило тяжке матеріальне становище в сім'ї. Але, чи не соромно, ось так заробляти на чужій біді?

Вирішується питання про притягнення громадянки до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 51 КУпАП «Дрібне викрадення чужого майна (шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати)». Тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1 міс з відрахуванням 20 % заробітку, або адмінарешт від 5 до 10 діб.

Не факт, що це зупинить аферистку. Тому не будьте легковірними, не давайте грошей шахраям! Перевіряйте одразу ж у прохачів документи або телефонуйте 102.

#Чернівці #ромка #збір_коштів
Оголошення
live comments feed...