• Головна
  • На Буковині під час будівництва водогону завищили вартість робіт
21:21, 16 жовтня 2017 р.

На Буковині під час будівництва водогону завищили вартість робіт

На Буковині під час будівництва водогону завищили вартість робіт

У Чернівецькій області правоохоронці виявили завищення вартості будівельних послуг під час будівництва другої нитки водогону "Лужани - Кіцмань".

Про це зазначається у судовій ухвалі, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, пише molbuk.ua

Зазначається, що у 2016 році між управлінням капітального будівництва Чернівецької ОДА та приватним підприємством "Теплогазбуд" був укладений договір про будівництво нитки водогону на загальну суму 6 млн 861 тис грн.

Згідно актів приймання виконаних будівельних робіт за жовтень-грудень 2016 року, підприємство виконало робіт на загальну суму 6 млн 843 тис грн, які були оплачені управлінням капітального будівництва у повному обсязі.

Пізніше перевірка управління Західного офісу Держаудиторської служби в Чернівецькій області встановила, що при будівництві другої нитки водогону "Лужани-Кіцмань" виявилено завищення вартості будівельних робіт на 11,8 тис грн.

Водночас встановлено, що з травня 2017 року здійснюється експлуатація другої нитки водогону. Проте в ході експлуатації виникли технічні несправності: були виявлені витоки води через розрив терморезисторної муфти. Зазначені несправності викликані через застосування в ході будівництва неякісних матеріалів та недотримання технології виконання робіт.

Слідчі управління СБУ в Чернівецькій області звернулися до суду з клопотанням надати тимчасовий доступ до документів, які зберігаються у філії Державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація центральна служба української державної будівельної експертизи" у Чернівецькій області.

11 жовтня 2017 року суд вирішив задовольнити клопотання слідчого.

Як відомо, другу нитку водогону "Лужани-Кіцмань" відкрили у березні цього року.

#Буковина #водогон #будівництво
Оголошення
live comments feed...