![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:48, 17 жовтня 2017 р.
У Чернівцях в багатоповерхівках встановлюватимуть загальнобудинкові лічильники холодної води
![У Чернівцях в багатоповерхівках встановлюватимуть загальнобудинкові... У Чернівцях в багатоповерхівках встановлюватимуть загальнобудинкові лічильники холодної води](/dist-assets/images/cap.jpg)
Загальнобудинкові лічильники встановлюватимуть за кошти з міського бюджету.
Як розповів на прес-конференції Тарас Бабух, перший заступник директора КП «Чернівціводоканал», відповідно до Закону про комерційний облік води, який нещодавно підписав Президент України, усі багатоквартирні будинки повинні бути обладнані загальнобудинковими лічильниками холодної води.
- Якщо у будинку є 36 квартири, з яких 30 мають квартирні лічильники холодної води, то різницю між показниками загальнобудинкового і суми квартирних лічильників будуть «розкидати» між 6-ма квартирами, які не встановлювали у себе прилад обліку, - пояснює Тарас Бабух. – Якщо ж усі квартири будинку обладнані квартирними лічильниками, то різниця все одно буде, і її, відповідно, сплачуватимуть всі мешканці разом.
Керівництво водоканалу передбачає: чернівчани будуть незадоволені таким рішенням. Однак, Закон вступив у дію, тож є обов`язковим до виконання, повідомляє асс.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
live comments feed...
Коментарі