• Головна
  • У Чернівцях відбудеться благодійний проект "ЛітераТур"
19:27, 17 жовтня 2017 р.

У Чернівцях відбудеться благодійний проект "ЛітераТур"

У Чернівцях відбудеться благодійний проект "ЛітераТур"

У Чернівцях 18 жовтня відбудеться благодійний проект "ЛітераТур", під час якого збиратимуть кошти на лікування 21-річної мешканки Івано-Франківська Юлії Дмитренок.

Як повідомляють організатори заходу, до Чернівців завітають представники благодійного фонду "Konyk_help", які разом із представниками Літературної корпорації "Meridian Czernowitz" проведуть благодійний проект "ЛітераТур".

"Ми стикнулися із страшною звісткою про те, що наш близький друг Андрій захворів на рак крові. Почали активну боротьбу із цією хворобою, збирали кошти на лікування та Андрій таки помер. Тепер потребує лікування Юля – дівчинка, якій всього 21 р, вони познайомилися з Андрієм Коником у лікарні під час лікування і пообіцяла йому побороти цю недугу", - розповіла Буковинцю одна з активісток фонду Олена Гелетюк.

Активісти організовують чималу кількість заходів, одним із них є "ЛітераТур". Цей тур має на меті відвідати 7 міст України, серед них і Чернівці.

"ЛітераТур" відбудеться 18 жовтня о 18:00 в "Літературному Целанівському центрі". Участь у заході візьмуть відомі митці: Андрій Тужиков, Максим Дупешко, Христя Венгринюк, Богдан Кирста, Олександр Мельник та інші.

Вірші декламуватимуть під живе звучання гітари.

Також заплановані виступи колективу "Оля та Рома", також пісні виконуватиме лідер гурту "Monopolia" Льоша Маркес.

Всі виручені кошти підуть на лікування онкохворої франківчанки Юлії Дмитренок.

#Чернівці #благодійність
Оголошення
live comments feed...