
15:02, 18 жовтня 2017 р.
Активісти з Буковини підтримують мирні протести у Києві

У Києві 12 активних буковинців ночували у наметах під Верховною Радою. Ймовірно вони залишаться у столиці до четверга.
Про це редакції 0372.ua повідомила громадська діячка і журналістка Галина Єреміца.
За її словами, зранку 18 жовтня вулиця Грушевського була перекрита. Біля КМУ блок-пост – перевіряють документи і сумки.
«Металошукача вже нема, кажуть, що вчора його зламали активісти. Працює польова кухня. Під парламентом стоять кількадесят наметів. Буковинці встановили 2 намети під ВРУ, в них ночували 11 активістів. У наметах тепло – є буржуйки. Поліції і нацгвардійців усюди повно. На цей час – усе спокійно. За словами чернівецького активіста Дмитра, вночі було 2 спроби розгону наметового містечка правоохоронцями», – розповіла Галина Єреміца.
Як стало відомо загалом з Буковини підтримати мирну акцію протесту поїхало близько тисячі учасників.
- Ніяких провокацій немає, поліцейські ретельно перевіряють сумки і докумети, щоб уникнути небажаних інцидентів, - повідомила телефоном журналістка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:10, 16 червня
15:21, 22 червня
12:55, 11 червня
11:58, 13 червня
10:32, 11 червня
34
Коментарі