16:31, 18 жовтня 2017 р.
На Буковині кількість хворих на кір зростає з кожним днем
29 вересня 2017 року було зареєстровано спалах кору в Путильському районі Чернівецької області.
Станом на 18.10.2017 захворіло 42 осіб, з яких 39 дітей віком до 15 років та 3 дорослих. З числа захворілих в 13 випадках діагноз підтверджено: в 5 випадках – лабораторно та в 8 випадках клінічно.
З початку спалаху госпіталізовано 10 хворих, з яких 7 хворих перебували на лікуванні в КЗ «Путильська центральна районна лікарня» та 3 хворих в лікувальних закладах міста Чернівці. На даний час виписано 7 хворих з діагнозом: кір середньої важкості типова форма. Більша частина захворілих не щеплені. Проводяться протиепідемічні заходи, щеплення контактних осіб, медичний нагляд, санітарно-гігієнічні та обмежувальні заходи , повідомляє ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України" .
17.10.2017 до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшло 6 термінових повідомлень про ймовірні випадки кору на території Чернівецької області. Територіально 4 випадки зареєстровано в м. Чернівці та 2 випадки в Кіцманському районі, які епідеміологічно не пов'язані між собою. З числа захворілих 5 дітей віком до 15 років та 1 дорослий.
В 2017 році випадків кору серед вагітних та летальних випадків не зареєстровано.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі