• Головна
  • Для посилення буковинського кордону залучили курсантів
20:00, 18 жовтня 2017 р.

Для посилення буковинського кордону залучили курсантів

Для посилення буковинського кордону залучили курсантів

Для посилення ділянки кордону в межах Чернівецької та  Івано-Франківської областей прибули резерви Голови прикордонного відомства.

Чергове посилення з числа курсантів Національної академії імені Богдана Хмельницького та додаткових підрозділів Держприкордон служби сьогодні прибули на Буковину. Ними будуть посилені найбільш загрозливі напрямки українсько-румунського та українсько-молдовського кордону.

До Чернівців прибула значна кількість персоналу академії, які у найближчому майбутньому посилять ряди офіцерських лав ДПСУ.

«Курсанти забезпечені усім необхідним для несення прикордонної служби на різних ділянках кордону, в тому числі, і для автономного несення служби по кілька діб. Для більш ефективного виконання завдань вони забезпечені як технічними засобами, такі створені належні побутові умови» - повідомив ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Як наголосив перший заступник начальника Західного регіонального управління–начальник штабу полковник Руслан Краснопортко – «Основною метою посилення даного напрямку кордону є протидія організованій злочинності, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Для допомоги у патрулюванні будуть застосовуватись безпілотні літальні апарати, обладнані сучасними камерами фото- та відео спостереження, а також тепловізійними засобами».

#Буковина #прикордонники #резерв
Оголошення
live comments feed...